Jakiś czas temu zostałaś szczęśliwą mamusią? Przez 9 miesięcy dbałaś i pielęgnowałaś o członka, który przygotowywał się do przyjścia na świat. Włożyłaś całe swoje serce, aby było mu jak najlepiej. Pomimo ogromnej miłości, jaką darzysz swoje ulubione przysmaki, świadomie z Nich zrezygnowałaś. 

Mimo wszystko, Twoje maleństwo spotkało się z kilkoma problemami. Otrzymało zbyt mało punktów w skali Apgar, często wymiotuje, dręczy go brak apetytu, przez co bardzo wolno przybiera na wadze? 

Czas umówić się na wizytę do neonatologa w Poznaniu. Jest to lekarz, który zajmuje się dziećmi do 6 miesiąca życia. Na takie spotkanie należy się umówić niezwłocznie po urodzeniu maluszka, jak i również niezależnie czy posiada on jakieś problemy
z nieprawidłowym rozwojem czy też zdiagnozowano u niego choroby. 

Neonatolog dziecięcy w Poznaniu to niezwykle doświadczony specjalista, który mając odpowiednie podejście do dzieci, pomaga im osiągnąć dobry stan zdrowia i dba, aby rozwijały się bezproblemowo, dlatego nie trać czas, aby znaleźć pierwszego lepszego lekarza, a skup się na tym, który będzie posiadał indywidualnie podejście do Twojego malca. 

Neomedica to centrum medyczne z tradycją, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W związku z tym dowiedz się więcej informacji, klikając tutaj: https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/neonatolog/ i umów Twojego skarba na badania do profesjonalisty, który zaoferuje mu m. in. USG przezciemieniowe (głowy) oraz USG serca noworodka (ECHO serca).

By admin