• Mięśnie w pigułce – sterydy

  Mięśnie w pigułce – sterydy

  Sterydy to powszechna nazwa dla steroidowych środków wpływających na gospodarkę hormonalną. Używane one są do regulacji lub zaburzenia tejże gospodarki. W medycynie steroidy używa się np. w produkcji środków antykoncepcyjnych dla regulacji cyklu miesiączkowego. W sporcie sterydów (takich jak: metanabol, testosterol, winstrol, omadren) używa się do przyspieszenia metabolizmu, do podniesienia wydolności krążeniowo oddechowej (salbutamol). Wymienione …Read More »
 • Walka z pms – jak pokonać zespół przedmiesiączkowy?

  Walka z pms – jak pokonać zespół przedmiesiączkowy?

  Zespół napięcia przedmiesiączkowego  to bardzo powszechnie występujące dolegliwości, szczególnie u młodych kobiet. Bardzo często on jest nie tylko nieprzyjemny dla samej osoby, która się z nim boryka. Pms ma także duży wpływ na otoczenie zainteresowanej, ponieważ objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego takie, jak drażliwość czy skłonność do nastrojów depresyjnych i płaczu mają istotne znaczenie w relacjach …Read More »
 • Odra

  Odra

  Odra jest chorobą bardzo zaraźliwą. Początkowe jej objawy są takie jak w przypadku grypy i to w tym stadium chory rozsiewa najwięcej zarazków. Dopiero potem zaczyna pojawiać się wysypka. Tak samo jak w przypadku grypy choroby nie należy lekceważyć, ponieważ możliwe powikłania są poważne. Jeśli chory nie ma obniżonej odporności, zazwyczaj do spędzenia gorączki wystarczy …Read More »

Rozjaśniające podkłady pod makijaż

38Skóra kobiecej twarzy może posiadać ciemniejszą karnację. Niektóre kobiety bardzo lubią posiadać nieco ciemniejszą skórę, inne natomiast chcą ją rozjaśniać i sprawiać, że będzie posiadała bardzo dużo blasku. Dlatego sięgają one po rimmel wake me up. Tego rodzaju podkład używany w godzinach porannych może skutecznie ożywić skórę twarzy i sprawić, że bardzo dobrze zniesie ona trudy całego dnia. W używaniu podkładu chodzi oczywiście przede wszystkim o to, żeby makijaż dobrze sprawdzał się przez cały dzień, jednak dobry podkład może również wpływać regeneracyjnie na samą skórę.

Dodatkowo można stwierdzić, że wake me up rimmel sprawia, iż nakładany później na twarz makijaż będzie utrzymywał się na twarzy przez cały dzień. Jest to bardzo ważne, ponieważ kobieta w ciągu całego dnia przebywa w różnych miejscach i jest narażona na kontakt ze zmienną temperaturą oraz silnie drażniącym słońcem lub porywistym wiatrem. Trzeba przecież pamiętać, że warunki atmosferyczne mogą bardzo wpływać nie tylko na samą twarz, ale również na to, czy makijaż będzie w stanie dotrwać na twarzy kobiecej do samego wieczora.

Jednocześnie podkład rimmel wake me up (pl.rimmellondon.com/produkty/face/podkład-stay-matte) bardzo dobrze wpływa na jakość robionego makijażu. Sprawia on, że robiony makijaż nadaje twarzy wyjątkowego wyrazu i uroku, a kobieta może śmiało prezentować się wśród znajomych i odważnie przedstawiać w pracy przygotowane przez siebie projekty. Trzeba bowiem pamiętać, że dobrze zrobiony makijaż dodaje kobiecie pewności siebie i sprawia, że podnosi się jej poczucie wartości.

Możliwość komentowania jest wyłączona.