• Odcienie podkładów marki rimmel

  Odcienie podkładów marki rimmel

  Dobry podkład może sprawić, że nakładany na twarz makijaż staje się jeszcze bardziej wyrazisty, a przede wszystkim pozwala na to, że makijaż na dłużej utrzymuje się na twarzy. Dlatego posiadanie dobrego podkładu jest bardzo ważne, aby można było posiadać naprawdę pełny i piękny makijaż. Bardzo polecanym podkładem jest podkład rimmel match perfection. Posiada on wszelkie …Read More »
 • Dlaczego warto pielęgnować brodę?

  Dlaczego warto pielęgnować brodę?

  Jeszcze parę lat temu najmodniejszym zarostem był ten tak zwany trzydniowy, a więc lekki i delikatny, ale dodający konturom twarzy cieniowania. Dziś jednak sytuacja się zmieniła, a coraz popularniejsze stają się pełne brody. Nie kojarzą się nam ani ze starszymi panami, ani też z tymi zaniedbanymi. Wręcz przeciwnie – dodają uroku i męskości oraz przyciągają …Read More »
 • Mydło, olejke a może szczotka do brody? Sprawdź Barber Shop.

  Mydło, olejke a może szczotka do brody? Sprawdź Barber Shop.

  Noszenie brody przez mężczyzn jeszcze kilka lat temu nie było uznawane za coś gustownego. Obecnie sytuacja zmienia się i można powiedzieć nawet o modzie na noszenie brody. Oczywiście broda brodzie nie jest równa. Przy zapuszczaniu brody bardzo ważne jest zastanowienie się nad jej stylizacją. Generalnie nie każdy mężczyzn będzie dobrze prezentował się w brodzie. Innym …Read More »

Walka z pms – jak pokonać zespół przedmiesiączkowy?

walka-z-pmsZespół napięcia przedmiesiączkowego  to bardzo powszechnie występujące dolegliwości, szczególnie u młodych kobiet. Bardzo często on jest nie tylko nieprzyjemny dla samej osoby, która się z nim boryka. Pms ma także duży wpływ na otoczenie zainteresowanej, ponieważ objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego takie, jak drażliwość czy skłonność do nastrojów depresyjnych i płaczu mają istotne znaczenie w relacjach międzyludzkich.

Jak wskazują badania, w okresie przed miesiączką kobiety są o wiele bardziej nerwowe a stąd już tylko krok do kłótni z partnerem czy którymś z członków rodziny. W skrajnych przypadkach takie dolegliwości potrafią wręcz utrudnić życie i bardzo skomplikować na przykład wykonywanie codziennych obowiązków w pracy. Dlatego też warto wiedzieć, jak rozprawić się z zespołem napięcia przedmiesiączkowego. (magneb6.pl/dla kogo magnez/mangnez-a-pms)

Objawy pms zazwyczaj stają się odrobinę mniej intensywne wraz z wiekiem kobiet, jednak zazwyczaj potrzebna jest jakaś porada lekarska lub też zażywanie preparatów wspomagających redukcję stresu i rozluźniających. Pod tym względem na pewno godne polecenia są tabletki zawierające takie witaminy, jak magnez czy witaminy z grupy B.

Warto także sięgnąć po herbatki ziołowe, które oprócz tego, że mają działanie rozluźniające i uspokajające bardzo często także powodują, że dolegliwości bólowe podczas menstruacji są o wiele bardziej łagodne. Na pewno warto sięgnąć po takie środki, jeśli zaobserwujemy pms. Objawy, które mu towarzyszą są bowiem bardzo przykre dla wszystkich osób w otoczeniu kobiety.

Możliwość komentowania jest wyłączona.